Kuchyně na míru, kvalitní české kuchyně

Kuchyně je velice důležitým místem pro náš život. Zde nejen vaříme, jíme a pečeme, ale také sedáváme s rodinou a přáteli. Dnešní kuchyně jsou v první řadě dokonale promyšlené a slouží pro náš maximální komfort. Stejně podstatné jsou u kuchyně i moderní kuchyňské spotřebiče.

Katalog DIZ 2016 ke stažení [PDF | 4 MB]

Kuchyně a kuchyňské linky

Vyrábíme kvalitní české kuchyně na míru, které dokonale padnou do každého bytu. K výrobě kuchyní používáme moderní technologie a díky naší dlouholeté tradici máme již spoustu spokojených zákazníků, kteří si u nás kuchyně nechali vyrobit. Pro vaši inspiraci zavítejte do naší fotogalerie, nebo do naší ukázkové prodejny ve Zdibech u Prahy.

Naše priority při výrobě kuchyní

Značka kuchyní SAPHO přímo navazuje na práci předchozího výrobce individuálních kuchyní – firmu DIZ, která kuchyňský nábytek navrhovala, vyráběla a instalovala celých 20 let. Kuchyňské studio SAPHO proto dokáže splnit i velmi neobvyklá přání klientů. Moderní technologie, počítačová 3D prezentace, kvalitní materiály a speciální modulární program – to vše nám umožňuje snadné kombinace jednotlivých vyráběných prvků. Dokážeme uspokojit zákazníky, kteří upřednostňují moderní styl i zájemce, kteří preferují klasiku, stejně jako i ty, kteří rádi experimentují.

Vybavení kuchyní

Potřebujete se zorientovat v široké nabídce nových moderních materiálů nebo elektrospotřebičů? Poradíme vám s koncepcí prostoru a i s uspořádáním kuchyně. Pro naše zákazníky poskytujeme kvalifikované poradenské a projekční služby. Poradíme Vám, jaký typ kuchyně by vhodně doplnil a osvěžil váš stávající interiér. Doporučíme vám barevné kombinace kuchyní, materiály či vhodné spotřebiče či příslušenství do kuchyně. Náš modulární kuchyňský program pod označením „SAPHO 780“ dokáže nabídnout našim zákazníkům jak standartní, tak i luxusní kuchyně.

Spoluprací s námi získáte přehled o kvalitě a možnostech v současné nabídce moderních kuchyní. Ukážeme vám, jaké trendy aktuálně panují v materiálovém a barevném řešení kuchyňských linek, představíme vám nejnovější možnosti spotřebičů, umožníme vám vybrat si ze širokého spektra příslušenství do kuchyněbaterií, dřezů, drtičů odpadků apod.

Kuchyně SAPHO to je maximální variabilita při zachování příznivé ceny

V našem kuchyňském studiu pracujeme s představami, požadavky a možnostmi klientů, a vždy nabídneme nejefektivnější řešení kuchyňské linky. Pracovníci kuchyňského studia SAPHO v rámci přehledu o novinkách na trhu a svým zkušenostem nabízejí zákazníkům produkty, díky kterým se ve své funkční kuchyni budou cítit opravdu skvěle.

V případě, že i vy potřebujete novou kvalitní českou kuchyň, tak nás neváhejte kontaktovat. Modulární kuchyně, které vyrábíme, dokážeme vždy uzpůsobit na míru danému prostoru a požadavkům zákazníků.

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!

Infolinka

  • 603 259 993

Novinky

Jak vybrat a uspořádat novou kuchyň

31.05.2016

Chystáte se zařizovat novou kuchyň a stále nevíte, jaké prostorové […] Více >>

Poslat poptávku

 

cforms contact form by delicious:days