Vzorky materiálů

Ve fotogalerii naleznete pouze vybrané a mezi zákazníky nejoblíbenější dekory a materiály pro výrobu kuchyní na míru. Další výběr dřevin, lamina a materiálů pro kuchyňské pracovní desky Vám rádi ukážeme na našich prodejnách.

Vzorník dřevin

Dřeviny, které zde vidíte, jsou jen částí toho, co máme k nahlédnutí na prodejnách. Na výběr nabízíme z mnoha barevných provedení jednotlivých druhů dřevin – buk, dub, třešeň, ořech, wenge…

Vzorník dekorů dřeva v provedení Lamino

Vzorník kuchyňských pracovních desek

Kuchyňské pracovní desky v provedení LAMINO. Speciálně vyrobeny pro použití v kuchyni. Zde jsou vybrány nejprodávanější a mezi klienty nejoblíbenější dekory.  Další vzorky kuchyňských pracovních desek Vám rádi představíme v našich prodejnách. Zajímat by Vás mohly také  pracovní desky z materiálu CORIANSTARON, POLYSTONE či TECHNISTONE/ŽULA.

Vždy je lepší si na vlastní oči prohlédnout, z jakého materiálu bude Vaše kuchyně zhotovena. Z několika vzorníků si vyberete  dřevo, dýhu, kuchyňskou pracovní desku, promyslíte si, zda bude v laku nebo v přírodním dekoru, můžete všemožně kombinovat. A když si nebudete vědět rady, rádi Vám pomůžeme.

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!