Kuchyně na míru

Splňte si sen o ideální kuchyni

Hledáte spolehlivého partnera pro návrh a výrobu  kuchyně na míru? My to dokážeme. Už od roku 1994 patříme mezi špičky v oboru. Přesvědčte se sami!

Detail kuchyňské linky dřez FrankeKuchyně na míru znamená důmyslně využitý prostor. Kuchyně DIZ vytváří 3D grafické návrhy kuchyní, díky kterým uvidíte, jak bude Vaše kuchyně vypadat v reálu. Na našich pobočkách si vyberete ze širokého spektra barev a druhů materiálů, ze kterých bude Vaše kuchyně na míru zhotovena.

Vyberte si vhodný styl kuchyně do Vašeho domu či bytu

Kuchyně na míru se stane středem Vaší domácnosti

Kuchyně se stává nejdůležitější částí domácnosti a musí vydržet mnoho let. Naše kuchyně na míru jsou vyráběny moderními postupy za použití nejkvalitnějších dostupných materiálů. Kuchyně vyrábíme v nejrůznějších stylech a nebojíme se výstředností.

Zvolit je možné kuchyně z lamina, masivu či kuchyně lakované nebo dýhované. Vhodně zvolený materiál, který bude u kuchyně zvolen hraje významnou roli v celkovém dojmu, který bude kuchyně vytvářet. Kuchyně na míru, to je kombinace kvalitního a originálního materiálu ve spojení s precizní a špičkovou technologií.

Ať už máte atypický prostor nebo se konkrétní představy neshodují s klasickou představou kuchyně, vytvoříme na přání naprostý originál. V případě atypického tvaru, barvy, celkového designu a stylu – kuchyně na míru splní i ty nejtajnější přání.

Praktičnost a funkčnost? Základní myšlenka moderní kuchyně

Moderní kuchyně na míru mají dva základní faktory, které se navzájem musí doplňovat. Těmito faktory jsou především praktičnost a funkčnost. Skloubení volnosti pohybu a technické dokonalosti každého detailu, přinášejí do každodenních dnů právě kuchyně na míru vytvořené přesně podle přestav klienta.

V neposlední řadě se nesmí podceňovat ani vizuální stránka naší kuchyně, tedy variace barev na mnoho způsobů. Inspirujte se proto ze široké škály barevných kombinací, materiálových řešení nábytku, barevností stěn, podlah, tapet, nejrůznějších typů osvětlení a mnoho typů doplňků, které jsou nepostradatelnou součástí jakékoli kuchyně.

Krásná kuchyň na pohled, praktická při vaření

Naše realizované kuchyně na míru si prohlédněte ve fotogalerii a přesvědčte se, proč je studio DIZ vyhledávaným partnerem v oblasti výroby kuchyní a nábytku na míru nejen domácnostem, ale také nejrůznějším společnostem.

Moderní elektrospotřebiče a vybavení

Do Vaší nové kuchyně doporučíme moderní kuchyňské elektrospotřebiče – myčky nádobí, lednici s mrazničkou, mikrovlnné trouby, pračky a další přístroje. Elektrospotřebiče do kuchyně mohou být umístěné volně nebo zabudované (vestavěné) přímo do těla kuchyně. Dbáme na správné umístění všech prvků dle ergonomie pro zlepšení Vašeho pohybu v kuchyni.

Luxusní kuchyně – kuchyňské studio DIZ zastupuje kvalitní světové značky elektrospotřebičů do kuchyně a nabízí taktéž široké množství příslušenství a doplňků, se kterými bude vaření a pobyt v kuchyni příjemným zážitkem. Poradíme Vám s výběrem správného vybavení.

Díky velkému výběru materiálů, barev, spotřebičů a dalších doplňků Vám můžeme zajistit splněný sen moderní kuchyně přímo podle Vás.

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!