Luxusní kuchyně

Luxusní kuchyně od studia DIZ

Moderní trendy, kvalitní a netradiční materiály, propojení funkčnosti, estetiky a nových technologií – to vše nabízí luxusní kuchyně! Mějte pocit výjimečnosti a originálnosti při každém vkročení do své kuchyně, která Vám v každém detailu splní Váš sen. Vyrábíme kuchyně z moderních materiálů. Kuchyně od studia DIZ nabízejí komfortní a jedinečná řešení!

Proč luxusní kuchyně?

Kuchyně od studia DIZ si zamilujete! Nabízíme funkční řešení pro každodenní činnosti. Dbáme na správnou ergonometrii v kuchyni – do detailů probereme Váš pohyb a díky tomu uspořádáme prostor kuchyně tak, aby byl pohyb v ní co nejjednodušší. Obraťte se na naše designéry, kteří Vám pomohou s výběrem Vaší nové kuchyně.

  • široká škála materiálů, barev a tvarových provedení
  • možnost kombinace přírodních i umělých materiálů
  • nadstandardní doplňky a moderní spotřebiče
  • vysoká kvalita provedení
  • originální zpracování každého komponentu
  • luxusní kuchyně jsou jedinečné a stylové podle Vašich představ

Osvětlení – nepostradatelný doplněk kuchyně

Jedinečný požitek můžete získat i z osvětlení kuchyně. Už dávno se nejedná o pouze funkčnost, ale i o estetické řešení. Celkové podkreslení podtrhne osvětlení prosklených skříněk (vitríny se skleničkami a šálky) či nasvícení kuchyně pomocí bodových světel. Módní hitem jsou prosvícená dna u závěsných skříněk a modré diodové LEDky, které v noci tlumeně svítí.

Luxusní kuchyně našich klientů

Navštivte naší fotogalerii kuchyní, kde se můžete inspirovat při výběru stylu a návrhu vlastní kuchyně na míru. Luxusní kuchyně pro pohodlné vaření!

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!