Moderní kuchyně

Moderní kuchyně, které jdou s dobou a které překvapí!

moderní kuchyně na míru DIZ - kuchyně Praha

Nezůstávejte pozadu s módními trendy! Moderní kuchyně od studia DIZ nadchnou i Vás! Dobře řešená kuchyně je snem každé hospodyňky. Potřebuje Vaše kuchyně oživit a změnit vzhled nebo již kuchyně nesplňuje požadavky moderní doby? Inspirujte se našimi návrhy nebo si vymyslete vlastní kuchyň na míru.

Kuchyňské studio DIZ nabízí spoustu nových nápadů a triků pro ulehčení a zpříjemnění práce v kuchyni. Vyrábíme kuchyně na míru, které předběhnou Vaše představy. Moderní kuchyně od studia DIZ bude splňovat každý Váš požadavek.

Nové materiály i barvy moderní kuchyně

Nabízíme Vám ty nejmodernější druhy lamin a dřevin, které jsou na trhu dostupné. Moderní kuchyně se nebojí pestrých barev či plastických struktur povrchů. Studio DIZ Vám moderní kuchyně vyrobí na míru – stačí nám říct Vaše představy.

Moderní kuchyně na míru a kuchyňské linky pro pohádkové vaření

Moderní kuchyňské linky Vám nabízejí oživení Vaší domácnosti. Nové materiály, moderní vybavení, elektrospotřebiče dle nejnovějších trendů – to vše Vám dokážeme nabídnout a za příznivé ceny. Dobře řešená kuchyně je snem každé hospodyňky. Výhodou je dostatečný prostor na vaření, přípravy jídla i mytí, ale také správné využití každého místa pro odkládací a úschovné prostory. Nejnovější systém na otevírání/zavírání dvířek, samozajížděcí šuplíky s dojezdem a mnohé další moderní technologie jsou pro vybavení našich kuchyní samozřejmostí.

Použití moderních materiálů a nejnovějších spotřebičů

Moderní kuchyně vyrábíme z kvalitních materiálů, ale i z levnějšího lamina, které má povrchovou úpravu akrylátovou a proto je povrch lesklý, odolný vodě a také dobře a snadno udržovatelný. Moderní kuchyně na míru jsou vhodné pro všechny typy domácností. Nechte si poradit od odborníků na moderní kuchyně a získejte kuchyni na míru Vašim přáním! Kouzlo moderní kuchyně spočívá v eleganci, jednoduchosti a čistotě. Představíme Vám kuchyně praktické a vysoce moderní, kuchyně lesklé, rovné, luxusní kuchyně a další moderní typy kuchyní. Snadná údržba a skvělý vzhled, to jsou přednosti moderní kuchyně.

Fotogalerie moderních kuchyní

Pro lepší představu navštivte naší fotogalerii kuchyní. Nechte si inspirovat a podívejte se na naše moderní kuchyně.

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!