Nábytek na míru

S námi se nemusíte bát splnit si sny o dokonalém bydlení

Hlavní myšlenkou společnosti DIZ je vnímat celkový pocit z místa, kde žijete. Z prostoru, kde trávíte čas se svojí rodinou, tam, kde každý večer připravujete pokrmy pro své nejbližší, kde uléháte a vstáváte… Naši odborní designéři Vám navrhnou nábytek na míru přesně pro Vás, poradí Vám, vytvoří nabídku a 3D návrh zcela zdarma. Díky zkušenostem a nápaditosti našich designérů se Váš domov stane přesně tím místem, o kterém jste snili.

Výroba nábytku opravdu pro každého

Mít účelně, moderně a zároveň prakticky vybavenou domácnost je snem každého z nás, ale také je to základ kvalitního bydlení. Naše studio vyrábí na míru nejen kuchyněNábytek od nás Vám pomůže nejen zútulnit a zpříjemnit Váš interiér, ale také účelně a maximálně využít prostor. Zaměřujeme se také na další části prostoru a dbáme na estetičnost, dokonalé zpracování, funkčnost a praktičnost. S každým zákazníkem jednáme s osobním přístupem, kdy dbáme na jeho představy, které do grafického návrhu samozřejmě zapracujeme.

DIZ navrhuje a vyrábí:

K dispozici jsou Vám odborníci, kteří Vám poradí s výběrem toho nejlepšího materiálu. Mezi nejpoptávanější materiály pro výrobu nábytku patří módní kombinace vysokého lesku a lamina v dekoru dřeva. Na výběr máme samozřejmě mnohem více druhů materiálů, které Vám rádi představíme.  Na naší prodejně si můžete vybrat ze vzorníku pro nábytek z masivu, lamina, dýhy, domácích i exotických dřevin, dále lakovaného nábytku ve všech dostupných odstínech i ve vysokém lesku. Nábytek vyrobený na míru pro Vás je vždy z těch nejkvalitnějších materiálů.

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!