Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek na míru - Kuchyně DIZ

Nedílnou součástí vybavení interiéru je koupelnový nábytek. Vyrobíme koupelnový nábytek různých
stylů a tvarů dle Vašich představ. Pokud již víte, jak bude Vaše koupelna vypadat, nebo chcete vyměnit starý nábytek za nový, stačí jen zapojit fantazii a zavolat do některého z našich studií.

Vkusný, nápaditý a čistý design. To vše a mnohem více nabízí nábytek na míru od společnosti DIZ. Za použití těch nejkvalitnějších materiálů realizujeme koupelnový nábytek, který Vás překvapí svou funkčností a snadnou údržbou. Nábytek na míru udělá z Vaší koupelny originální a funkční řešení právě pro Vás.

Koupelnový nábytek na míru

Koupelny zvláště ty v panelových domech nepatří k největším a musí se uvažovat nad využitím každého centimetru. V řadě případů se dostáváme do situací, kdy zbude např. mezi vanou a stěnou prostor, kam by se hodila skříňka, ale prostor je o centimetr menší, než je nejmenší sériově vyráběná skříňka. Právě proto jsme tu my!

Nejen pro takovéto případy nabízíme našim zákazníkům výrobu, dodávku i montáž koupelnového nábytku na míru. Toto řešení má celou řadu výhod od kompletní personalizace a zaplnění prostoru vhodným nábytkem až po možnost volby barev, které máte rádi.

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!