Ložnice

Do ložnice člověk chodí odpočívat a proto zde potřebuje velké pohodlí a kvalitní nábytek. Proto Vám vyrobíme postele a noční stolky, vestavěné skříně a další úložné prostory, které zútulní vaši ložnici. Přemýšlíte o novém nábytku do Vaší ložnice? Hledáte kvalitu a dobrou cenu? Právě pro Vás vyrábíme zakázkové, moderní ložnice, které nejsou pouze „krátkou cestou ke spánku“, ale plní také obytné nebo úložné funkce.

Ložnice s nábytkem na míru

Navrhneme Vám ložnici podle Vašich potřeb i představ: pohodlnou, praktickou, s úložnými prostory, volně dýchající pro zdravý spánek, ale třeba i romantickou nebo smyslnou. Naše ložnice podtrhují čisté linie, ojedinělý a originální design, v kterém se odráží Váš smysl pro osobitý styl bydlení.

Většina z nás tráví více než jednu třetinu svého života právě v ložnici. Ta slouží především ke spánku a odpočinku. Zvolený nábytek by tedy měl vhodně zapadnout do konceptu celé místnosti tak, aby nebyl rušivým elementem. Vhodně zvolený nábytek na míru také šetří díky své kvalitní konstrukci prostor. Nábytek na míru od studia DIZ využívá pouze těch nejkvalitnějších materiálů, které nabízejí dlouhou životnost.

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!