Předsíně

Předsíň je většinou to první, co při vstupu do bytu spatříte. Proto je vhodné ji mít z pohledu designu dobře a moderně zařízenou nábytkem. Nábytek na míru od společnosti DIZ je především funkční a vysoce praktický. I v malém prostoru tak použitím prověřených konstrukcí dosáhneme velkého množství úložných prostor. Samozřejmostí je použití těch nejkvalitnějších materiálů.

Předsíně přesně podle přání

Předsíň je vstupním prostorem do bytu a tak by měla být svým způsobem reprezentativní a zároveň vhodně zvolená tak, aby splňovala účel pro odkládání a úschovu oblečení a dalších částí oděvu. Při vstupu do haly, bytu či předsíně si začínáme utvářet názor, zda se nám byt bude líbit nebo ne. Podle prvního pocitu podvědomě odhadujeme, jak na nás zapůsobí.

Předsíň je prostor, kde se nejvíce uplatní nábytek na míru. Patří mezi ty části bytu, kde krása a elegance interiéru nestačí. Hlavním bodem řešení je rozvržení jeho užitné hodnoty, tzv. ergonomie prostoru. Předsíně „odjakživa“ plní několik funkcí a ne vždy je lze jednoduše sladit a funkčně propojit. Primární požadavek na tento prostor je úložnost obuvi a svrchního oblečení.

Tento požadavek nejlépe splňují vestavěné skříně, odkládací stěny s policemi, šatní skříně a to vždy v objemu, který odpovídá počtu členů rodiny. Navrhneme a vyrobíme pro Vás předsíně, předsíňové stěny, skříňky, botníky a další doplňky.

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!