Nábytek na míru – co vše pro Vás vyrobíme?

Nábytek na míru splní vše, co Vás napadne

Vyrábíme pro Vás nejen vestavěné skříně a kuchyně na míru, ale také nábytkové sestavy do obývacího pokoje, dětského pokoje, předsíně nebo pracovny, pracovní stoly s kontejnery, knihovny, komody, nástavce, postele, noční stolky nebo police do celého interiéru. Vše u nás můžete rozměrově a barevně sladit do harmonického celku a není třeba dělat kompromisy výběrem nábytku u různých prodejců. Od nás získáte nábytek na míru odpovídající Vašim představám na základě konstrukčních a řemeslných pravidel a norem v libovolném rozměru a barvě materiálu.

Z čeho nábytek na míru vyrábíme?

Korpusy nábytku můžou být lepené, montované na excentry nebo konfirmáty. Provedení korpusů může být z lamina, dýhy nebo laku. Pro zvýraznění kontury lze zvolit různé tloušťky materiálu korpusu od tloušťky 18, 25 a 36 nebo i 54 mm. Různé systémy otevírání dveří nebo šuplíků Vám zajistí komfortní užívání. Dvířka, nebo jiné části nábytku lze s korpusem barevně i materiálově kombinovat. Na dveře lze použít nejenom lamino, dýhu nebo lak, ale i různé typy skla, folii nebo kovolaminát. Nábytek na míru osazujeme různými typy kování od renomovaných výrobců dle požadované funkce.

Nábytek na míru z masivu

Nábytek z masivního dřeva je prověřen a oblíben po mnoho generací a i dnes neztrácí na své popularitě. Nábytek na míru vyrobený z masivního dřeva vytváří dojem tepla, útulnosti a splynutí s přírodou. Největší předností masivu je ovšem přiznaná kresba dřeva.

Nábytek na míru z lamina

I z lamina se dá vyrobit nádherný nábytek na míru. Lamino je nejlevnější a nejméně náročné na údržbu. Při výrobě nábytku se používá pětivrstvé LTD. Lamino lze krásně kombinovat se dřevem a na trhu je k dostání mnoho barevných variací, díky kterým bude Váš nábytek naprosto jedinečný.

Nábytek na míru z dýhy

Dýha vzniká loupáním nebo krájením dřeva na velmi tenké pláty. Její olepená plocha je barevně stálá, nabízí velký výběr druhů dřevin a při dekorativních účelech lze krásně a efektivně vytvářet kontrastní a barevně se doplňující plochy. Dýhy se výborně kombinují s masivním dřevem.

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!