O nás

Dům interiérového zařízení – kuchyně DIZ

Kuchyně DIZ - kuchyně a nábytek na míru

Společnost DIZ se zabývá výrobou kuchyní a nábytku více jak 20 let. Na ploše 3400m 2 prochází nábytek všemi fázemi výroby od návrhu až po zhotovení. Vlastní design studio, konstrukční kancelář a moderní výrobní zázemí umožňují skloubit kvalitu a funkčnost s dokonalým designem. U každého výrobku tak můžete ocenit dokonalost i propracovaný detail přizpůsobený na míru potřebám našich klientů.

 

Filozofie firmy Kuchyně DIZ

Kuchyně dnes zaujímá v domácnosti významnou úlohu. Kuchyně je místem, kde se nejen vaří, ale také stoluje, komunikuje a relaxuje. I přes stále dokonalejší techniku usnadňující dříve neoblíbené a namáhavé práce v kuchyni trávíme stále nezanedbatelné množství času. Možná i proto roste počet lidí, pro které je kuchyně místem odpočinku a pohody. Kuchyně na míru v sobě obsahuje všechny moderní prvky, luxusní elektrospotřebiče a hlavně Vaše představy.

DIZ se specializuje na kuchyně na míru i na nábytek:

Řadu let poskytujeme kvalifikované poradenské a projekční služby. Poradíme Vám, jaký typ kuchyně na míru by vhodně doplnil a osvěžil Váš stávající interiér. Doporučíme Vám také barevné kombinace kuchyní, použité materiály či vhodné spotřebiče. Pro náročné zákazníky nabízíme luxusní kuchyně.

Kontaktujte nás, pokud si přejete vyrobit kuchyně na míru přesně podle Vašich představ a požadavků. Jsme zde pro Vás!
katalog_diz_2016Katalog DIZ 2016 ke stažení [PDF | 4 MB]

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!

Infolinka

  • 603 259 993

Poslat poptávku

 

cforms contact form by delicious:days