Poslat poptávku

Právě jste jen krůček od Vaší nové vysněné kuchyně na míru!

Máte před očima svoji vysněnou kuchyň a stále hledáte a zvažujete, jaké kuchyňské studio oslovit? Hledáte designéry, kteří Vaše přání převedou do reality? Pak jste tu správně! Vyrábíme kuchyně na míru.

Napište nám prostřednictvím formuláře Vaše představy – popište, co všechno by měla kuchyně obsahovat, jaké vychytávky ve Vaší kuchyni potřebujete mít, a jaká je pro Vás ideální částka. Naši pracovníci se s Vámi spojí telefonicky, domluví si s Vámi schůzku a spolupráce může začít.

Jak postupovat při objednání kuchyně na míru?

1) Osobní schůzka

Prohlídkou našich prodejen získáte poznatky o kvalitě a estetické úrovni nabízené produkce. Vytvoříte si tak představu o možném materiálovém a barevném řešení Vaší budoucí kuchyně. Získáte přehled o nejnovějších spotřebičích a technické vybavenosti jako jsou dřezy, baterie, drtiče odpadu, osvětlovací systémy atd. Posoudíte různé varianty zásuvek, výsuvů a úložných prostor pro nádobí a potraviny.

2) Vypracování návrhu

K vypracování návrhu kuchyně stačí půdorys místnosti s přesnými rozměry. Zaměřte stěny, pozice oken, dveří, topení, výšky parapetů a místnosti. Máte-li provedeny el. rozvody, rozvody vody, odpady a odtah pro odsavač, proveďte i toto zaměření včetně popisu, z jakého materiálu jsou stěny, podlaha a strop. Zaměření prostoru Vám mohou provést i naši technici.

3) Schválení návrhu

Po konzultaci v naší vzorkovně Vám zpracujeme návrh kuchyně včetně cenové kalkulace. Před uzavřením zakázky dostanete informace o postupu realizace a přesném termínu montáže. S podpisem objednávky kuchyně obdržíte i dokumentaci pro stavební připravenost prostoru.

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!

Infolinka

  • 603 259 993

Poslat poptávku

 

cforms contact form by delicious:days