Mramorové portálové krby a pracovní desky do kuchyně

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Chcete bydlet jak na zámku? Líbí se vám jednoduchý čistý styl? Nebo dáváte přednost rustikálnímu vzhledu? Stačí mít jen svou představu a firma Krby Nejdl Vám sen zrealizuje na zakázku.

Mramorové krby též splňují svou funkci. Díky kvalitnímu sálavému materiálu – mramoru – si doma uděláte příjemnou atmosféru. Teplo naakumulované v mramoru vám vyhřeje celou místnost a zároveň zútulní bydlení. Díky reprezentativnímu vzhledu nepodléhá ani módním trendům. Je všeobecně známo, že krby zútulní kompletně celý byt. Pokud máte možnost na něj dohlédnout z kuchyně, půjde Vám vaření krásně od ruky. V obývacím pokoji si zase můžete úžívat relax na pohovce s příjemným zvukem praskajícího dřeva a vůní dřeva.

krby_one

Mramor jako dokonalý materikál

Mramor je ušlechtilý materiál, který se dá leštit nebo opracovávat dle vlastní fantazie. Velkou výhodou mramoru je jeho žáruvzdornost, tvrdost, otěruvzdornost a úprava. Mramorové portály jsou dominantou vašeho interiéru. Jedinou nevýhodou je jeho hmotnost – až stovky kilogramů. Tento materiál se dá použít nejen na obklad krbových vložek, obklad koupelen, ale též je vhodný jako součást kuchyně tedy nejrůznějších kuchyňských sestav.

Mramorová deska do kuchyně

Mramor je pro krby_twokuchyňské desky velice používaným materiálem. Krystalický vápenec nebo-li mramor si majitelé kuchyně oblíbili především pro jeho přírodní ušlechtilost a jeho nezaměnitelný vzhled i povrch. Pozitivních vlastností mramoru si všimli již ve starém Řecku a hodí se jak do moderní kuchyně, luxusní kuchyně či do kuchyně na míru. Mramorová deska je velice odolná proti žáru, proto si nemusíte dělat starosti a odložit i horké nádobí. Možností pracovních desek do kuchyně je celá řada. Každopádně vždy záleží na konkrétních preferencí daného klienta. Odolnost pracovní desky do kuchyně je však zásadním faktorem.

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!

Infolinka

  • 603 259 993

Poslat poptávku

 

cforms contact form by delicious:days