Objevte ohnivzdorné trezory, které ochrání Vaše cennosti před požárem! Trezor si umístěte klidně i do kuchyně

Tento sortiment naleznete u obchodního partnera na etrezory.cz

Důležité materiály, listiny, hotovost či vzácné cennosti, je třeba chránit nejen před zloději, ale i před požárem, který může neočekávaně přijít a mít ničivé následky. Ohnivzdorné trezory se rozdělují do různých skupin, podle časové odolnosti. Jsou testovány ve zkušebních laboratořích, kde se zjišťuje, jak dlouhou dobu trezor požáru odolá. Vybrat si můžete ohnivzdorný trezor do 30-ti minut, 60-ti minut a do 120-ti minut. Tyto trezory jsou tedy schopné odolat i tomu největšímu žáru po dlouhou dobu a Vaše papírové dokumenty či datová média budou tak v naprostém bezpečí. Konstrukce trezoru je uzpůsobena přesně podle odolnosti, kterou má trezor splňovat, a celkově tyto trezory disponují potřebnou certifikací a osvědčením. Kvalitní ohnivzdorný trezor, poznáte tedy podle toho zda toto všechno splňuje a pak si jen stačí vybrat po jakou dobu má trezor žáru odolat.

Ohnivzdorný trezor

Ohnivzdorný trezor FireChamp Premium 65 EL

Výroba ohnivzdorného trezoru pod pečlivým drobnohledem

Výroba trezoru je velmi přísně kontrolována a její podmínky jsou striktně dané. Korpus a dveře trezoru, mají výplň ze speciálního ohnivzdorného betonu, kdy dveře a stěny splňují potřebnou tloušťku, která se u různých typů trezorů mění. Trezory jsou všeobecně chráněny buď bezpečnostním zámkem na klíč nebo mají elektrický kombinační zámek. Zámek na klíč je speciálně pancéřovaný a chráněný kalenou manganovou deskou, proti případnému odvrtání. Vnější závěsy u trezoru jsou vyráběny tak, aby umožňovaly trezorové dveře otevřít do úhlu 180 stupňů a většinou mají trojí uzamykací mechanismus.

Ohnivzdorné trezory a jejich umístění do kuchyně

Domácí trezory k zabudování do nábytku

Nábytkový sejf ZSL 28 EL

Nový trezor můžete umístit na libovolné místo ve Vašem bytě. I ty nejméně pravděpodobné místnosti pro uskladnění trezoru, mohou právě Vám vyhovovat. Trezor může být tak ideálně ukrytý a nebude Vám případně kazit luxusně vybavený byt. Vhodným místem může být kuchyně, spíž či jiná zapadlá komůrka. Nebo si trezor můžete nechat zabudovat do nábytku či do zdi. Trezory jsou v dnešní době malé a velmi dobře skladné, oproti době minulé, kdy byly trezory a sejfy většinou nevzhledné a velké krabice. Ohnivzdorný trezor do výšky okolo 30 cm s váhou do 30-ti kg můžete klidně umístit do Vaší kuchyňské linky, kde zbylo nevyužité místo po nějakém kuchyňském spotřebiči. Kuchyně se tak může stát perfektním a nenápadným místem pro ukrytí Vašich cenností. Pokud uvažujete o výstavbě nové kuchyně na míru, je to ideální příležitost, kdy může designér z kuchyňského studia, zakreslit umístění trezoru do připravovaného návrhu. Výhody domácích trezorů jsou v tom, že jsou opravdu skladné, pokud si tedy trezor přejete umístit do malé kuchyně, i to lze při troše fantazie dokázat.

Ohnivzdorný trezor do každé domácnosti

Ohnivzdorný trezor Superpaper Premium 50

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!

Infolinka

  • 603 259 993

Poslat poptávku

 

cforms contact form by delicious:days