Okouzlující dětské pokoje pro malé raubíře

Tento sortiment naleznete u obchodního partnera na detske-pokoje.eu

Dětský pokoj je pro dítě nezbytnou součástí jeho života. Je to místo, kde si může hrát, odpočívat, prožívat svá dobrodružství a sdělovat si s kamarády tajemství. Je to zkrátka jen prostor dítěte. Děti nám však rostou přímo před očima a jejich potřeby se neustále mění. Jak vkusně a levně dětský pokoj zařídit?

Ať žije barevný dětský nábytek !

Místnosti, které volají po nějakém zábavném barevném řešení jsou bezpochyby dětské pokoje. Děti milují barvy! Klukům se líbí spíše modrá a zelená, holčičky zase dávají přednost růžové a červené. Jelikož dnes existuje krásný a veselý barevný nábytek, je vhodnější stěny dětských pokojů vymalovat maximálně dvěma barvami a zbytek dětského pokoje barevně doladit právě nábytkem nebo doplňky.

moderní  dětský nábytek INTENA

Zdroj: DĚTSKÉ-POKOJE.EU

Vhodné je také jednu či více stěn opatřit zábavnými samolepkami či tapetami. Kreativitě se meze nekladou, holé zdi můžete vyplnit dětskými říkankami, oblíbenými zvířátky vašich dětí, pohádkovými postavami a dalšími. Mezi nepostradatelným doplňkem v každém dětském pokoji by měl být také veselý koberec, který poskytne prostor pro pohodlné hraní.

Jak uspořádat dětský pokoj pro předškoláka

Dítě v předškolním věku si většinu času hraje, tedy je třeba tomu pokoj přizpůsobit. Hrací část může být pomyslně rozdělená na činnost u stolečku jako je malování, skládaní puzzle, tvoření z plastelíny atd. Druhá strana hracího prostoru může být vyplněná hračkami, dětskými stany, houpačkou, žebřinami apod.

Další nezbytnou části v pokoji pro předškoláka je odpočinková část, kde by se měla nacházet dětská postel. V dnešní době jsou velkým hitem dětské postele se skluzavkou doplněné o textilní domečky a tunely. V tomto případě se hrací a odpočinková část dětského pokoje prolínají, což ovšem není na škodu. Díky krásné dětské posteli a barevným textiliím dítě rozvíjí svou fantazii při hraní. Dětský pokoj pro předškolní dítě není vhodné zaplnit velkým množství nábytku, takovému dítěti stačí v pokoji jedna šatní skříň a komoda.

dětské postele INTENA

Zdroj: DĚTSKÉ-POKOJE.EU

Máte doma školáka nebo puberťáka?

Řešení pokoje pro dítě, které začalo chodit do školy není jednoduché. Ať už zařizujeme dětský pokoj pro malého žáčka nebo studentský pokoj pro teenagera, je důležité myslet především na místo pro učení. Menšímu dítěti je vhodné pořídit rostoucí stůl a židli, která provede dítko po celou jeho povinnou školní docházku.

Školní děti a studenti potřebují daleko více úložných prostorů než děti ve školce. Proto je vhodné studentský pokoj doplnit o knihovny, regály a poličky. V případě že bojujete s místem je vhodné do studentského pokoje pořídit patrovou postele s horním spaním, která nabízí v horní části lůžko a ve spodní části prostor pro umístění PC stolu a skříně.

Nechte si dětský pokoj navrhnout od profesionálů

Rádi byste svému dítěti pořídili nový dětský nábytek a nevíte, ale nevíte si rady s uspořádáním? Firma INTENA Dětský nábytek vám pomůže vytvořit ideální řešení nového pokojíčku, poradí jak ustavit úložné prostory, kde umístit dětskou postel nebo pracovní místo.

Pokud požadujete kompletní řešení vašeho dětského pokoje, nebo pouze plánujete nákup vhodné dětské postele, prohlédněte si nabídku firmy INTENA Dětský nábytek, kde vám specialisté s výběrem zcela jistě pomohou.

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!

Infolinka

  • 603 259 993

Poslat poptávku

 

cforms contact form by delicious:days