Posuvné a skládací stěny

Tento sortiment naleznete u obchodního partnera na eurooknattk.cz

Sníte o netradičním a originálním pojetí vstupu na Vaši terasu či zahradu a nechcete se spokojit s klasickými plastovými francouzskými okny? Hledáte jiné než standardní řešení zasklení balkónu nebo lodžie? Výborně! Právě pro Vás jsou zde moderní a elegantní posuvné a skládací skleněné stěny, které Vašemu obydlí dodají punc luxusu a jedinečné výjimečnosti. Nebojte se být jiní a překvapte své okolí posuvnými a skládacími stěnami, které oživí Váš domov. Kvalitní dřevěné posuvné a skládací stěny od TTK CZ.

"

Zdroj: www.eurooknattk.cz

Splyňte s přírodou, díky posuvným stěnám…

Posuvné skleněné stěny, které postupně, ale velice úspěšně nahrazují známá francouzská okna, Vás překvapí svými čistými liniemi a jednoduchým designem, kdy nás neručí žádné zbytečné kování. Velké skleněné plochy k Vám domů propustí neskutečné množství světla a umožní nerušený soulad s přírodou, i když jste doma. Díky minimu lišt a nízkými prahy není ničím rušen výhled do zahrady.

"

Zdroj: www.eurooknattk.cz

Originální rozdělení kanceláří

Posuvné stěny slouží nejen jako předěl mezi vnitřkem domu a zahradou či balkonem. Nabízí se také varianta s možností ukotvení kdekoliv v místnosti, a proto se velice hojně využívají jako moderní rozdělení prostoru mezi jednotlivými kancelářemi. Díky jednoduchému ukotvení na dvou místech na stropě a vodícím lištám na podlaze je montáž posuvných stěn opravdu jednoduchá. Díky vynikajícím vlastnostem nepropustí hluk a poskytují dostatek soukromí.
Posuvné stěny jsou vyrobené ze dřeva či kombinací dřeva a hliníku a jsou velice podobná eurooknům. Na první pohled vypadají posuvné stěny velice lehce a křehce a díky tomu navozují pocit elegance a jednoduchosti. Posuvné stěny se skládají ze samostatně pohyblivé a statické části. Posuvné křídlo se posouvá ve vlastní kolejnici podél statické části a zákazník si může vybrat z mnoha barevných variací.

Skládací stěny jako moderní zasklení balkonů

Balkonové skládací stěny v sobě spojují tradiční funkci klasického zasklení balkonu s moderním designem. Umožňují nám propojení bytové části s venkovním prostorem. V čem jsou skládací stěny jiné než klasické skleněné tabulky zasklených balkonů? Skládací stěny kompaktní, jednotlivé tabulky jsou k sobě vázané a fungují na systému „harmoniky“. A ještě jedna lahůdka – běžné zasklení Vám nikdy neumožní vybrat si z mnoha barev dřevěných rámečků jako skládací stěny. Aby skládací stěny plnila svojí funkci, musí náš balkon chránit před nepřízní počasí. Přitom musí splňovat všechny současné nároky na pohodlí, tepelně izolační vlastnosti a mít minimální nároky na údržbu.

"

Zdroj: www.eurooknattk.cz

Vyrobit je tak, aby tyto vlastnosti měly, je náročný technický oříšek. Jen málo výrobců se může pochlubit jeho úspěšným rozlousknutím… jedním z mála výrobců, který posuvné a skládací stěny vyrábí, je společnost TTK CZ s.r.o., tradiční, ryze český výrobce a dodavatel dřevěných i dřevohliníkových eurooken, dřevěných vchodových dveří a moderních posuvných a skládacích stěn.

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!

Infolinka

  • 603 259 993

Poslat poptávku

 

cforms contact form by delicious:days