Rustikální kuchyně jsou IN

Především pro ženy je kuchyň hlavní místo v domácnosti. V kuchyni se nejen vaří, ale také probíhá velká část společenského života rodiny.

V posledních letech se rustikální, selský nábytek dostává do popředí zájmu. Nejen kuchyně jsou v kurzu, i kuchyňské vybavení, ale také sedací soupravy, komody, stěny….

Často ale vyvstane otázka, jestli pořídit rustikální kuchyň novou, nebo bazarovou? Zkusme si popsat výhody použitého nábytku. Hlavní výhodou je samozřejmě cena, která je výrazně nižší než v případě nového rustikálního nábytku. Nemusíte se bát ani kvality.

Rustikální kuchyně jsou vyrobeny z kvalitního dubového masivu. Tento hodnotný materiál, v kombinaci s precizním zpracováním, vydrží desítky, velmi často i stovky let. Je odolný proti poničení a snadno se čistí a udržuje. Starý nábytek je velmi krásný, určité kousky mají trvalou hodnotu.

Vyplatí se vám tedy investovat do bazarového nábytku?

Pokud chcete ušetřit a nakupujete u odborníků, pak ano. I starý nábytek vám vydrží desítky let. Pokud budete kupovat použitý nábytek, zkuste porovnat kvalitu a cenu s novým. V případě relevantních fotografií se to dá i na dálku. Sami se pak rozhodněte, která koupě je výhodnější. Na závěr pro vás máme jedno doporučení. Spousta lidí si myslí, že rustikální kuchyně, i rustikální nábytek všeobecně, patří jen na chaty a chalupy, či do rodinných domů. Není to pravda, s velkým úspěchem se uplatňuje i v bytových a panelových domech.

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!

Infolinka

  • 603 259 993

Poslat poptávku

 

cforms contact form by delicious:days