Nový trend čištění v domácnosti

Tento sortiment naleznete u obchodního partnera na karcher-satter.cz

Parní čištění je moderní způsob jak udržet domácnost v dokonalé čistotě. Používání parního čističe je stále více oblíbené pro jeho účinnost a současně nízkou spotřebu vody a čisticích prostředků.

prvni_obrazek

 

Parní čištění – čistota bez použití chemie

Při běžném čištění jsou nečistoty odstraněny často pouze na povrchu. Ohřátá vodní pára však pronikne do jemných spár mezi nečistoty a povrch a uvolní tak i silně ulpívající částečky nečistot. Díky demineralizaci nezanechá vodní pára ani zbytky vodního kamene ani šmouhy po čištění.

Čištění párou je velmi jednoduché a bezpečné. Jeho náročnost lze přirovnat ke klasickému vysávání, takže jej zvládne prakticky každý. K čištění navíc nepotřebuje žádné chemické prostředky.

druhy_obrazek

Princip parního čištění

Parní čištění je založeno na principu velice rychlé přeměny studené vody na horkou páru, která je vytlačována přes trysku ven z parního čističeVoda se ohřívá v uzavřeném kotli, až se začne vařit, vznikne pára. To trvá dle zařízení přibližně 1 až 6 minut na litr vody. Jedná o takzvanou suchou páru, neboť se vytváří z velmi malého množství vody.

A právě suchá pára je nejen účinná při odstraňování nečistot a mastnoty, ale i šetrná k veškerým ošetřovaným povrchům, protože materiály nepromočí, ale pouze zvlhčí. Vysoká teplota spolehlivě zahubí veškeré bakterie, odstraní mastné nečistoty a vodní kámen. Výhodou páry jako čisticího prostředku je to, že pronikne i na místa, kam se běžným čištěním nelze dostat.

Hlavní výhody čištění párou

– až 40% úspora práce
– zvýšená schopnost ničit bakterie
– čištěný povrch je okamžitě suchý
– snadné odstraňování mastných a napečených nečistot
– čištění spár a těžce přístupných míst
– pro čištění nepotřebujete žádné chemické prostředky

Co lze čistit parním čističem

Parní čištění v domácnosti

Parní čističe lze používat všude v domácnosti: na tvrdé plochy, laminátové podlahy, v koupelně a WC nebo v kuchyni, na sklo, zrcadla, topná tělesa nebo hladké nábytkové povrchy, při žehlení nebo péči o textil, dokonce i odstraňovat tapety.

Parní čištění v kuchyních

treti_obrazek

Pokud jde o bezpečnost potravin a celkově o hygienu v zařízeních, kde se s potravinami pracuje, je již téměř 100% dokázáno, že neexistuje bezpečnější a zároveň ekonomičtější řešení k zajištění optimálního způsobu čištění než je čištění párou.

Šetrnost k životnímu prostředí

Nejnovější parní technologie využívá jen velmi malé množství vody (již z 1 litru běžné vody získáte 1.700 litrů páry) a žádné agresivní chemikálie. To zaručuje vysoké hygienické standardy a minimální ohrožení životního prostředí

Navštivte internetový obchod s parními čističi KÄRCHER SATTER.

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!

Infolinka

  • 603 259 993

Poslat poptávku

 

cforms contact form by delicious:days