Příslušenství ke kuchyním

Kuchyně si pořizujeme většinou jen jednou za život a proto je potřeba myslet na funkčnost a kvalitu jednotlivých prvků, ze kterých se kuchyně, jednotlivé skříňky, zásuvky a police skládají. Čím nižší je prvotní investice do vybavení a ostatního příslušenství kuchyně, tím se zvyšuje riziko poškození jednotlivých částí. Proto doporučujeme nepodceňovat výběr kování, zásuvek, kuchyňských desek a úložných prostorů.

Kování a zásuvky

Kvalitní kování jsou důležité pro správnou a dlouhodobou funkčnost kuchyně. Taktéž zásuvkové systémy, které nabízíme, jsou námi otestované a víme, že našim klientům budou dlouho a bez problémů fungovat tak, jak mají. Více se dozvíte na stránce kování a zásuvky.

Kuchyňské pracovní desky

Odkládací a pracovní prostor je v každé kuchyni potřeba. V naší nabídce je mnoho materiálů, barev a druhů desek, které Vám dle Vašich požadavků dokážeme doporučit. Více na stránce kuchyňské pracovní desky.

Vybavení pro kuchyně

Hlídáme nejmodernější trendy na trhu a nabízíme je i Vám – různé druhy úložných prostorů, příborníky, rozdělovníky, pořadače a mnohé další. Podrobnější informace naleznete na stránce vybavení pro kuchyně.

Elektrospotřebiče do kuchyně

Vařiče, ledničky, myčky, drtiče, příborníky, kráječe a další… Podle čeho vybrat? Svěřte se do naší péče a my Vám vhodné elektrospotřebiče vybereme dle našich zkušeností. Více o elektrospot­řebičích…

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!