Chladničky a mrazničky

Udržet potraviny čerstvé je nezbytný předpoklad pro chutné a zdravé vaření. Chladničky a mrazničky vám to jednoduše umožní. Kuchyně na míru - spotřebiče

Chladničky

Díky kvalitní chladničce vám vydrží potraviny čerstvé několik dní. Při výběru lednice je dobré řídit se několika faktory. Základním parametrem je objem lednice a rozložení přihrádek uvnitř. Velmi důležitá je také spotřeba energie, která je vyjádřena energetickými třídami. Existují třídy od nejúspornějších A+++ až po nejméně úsporné G. Zásadní pro chod chladničky je také její vnitřní vlhkost, která by měla být kolem 80%. U dražších chladniček se setkáme s celou řadou doplňujících funkcí. Jsou beznámrazové, mají antibakteriální úpravu, ventilátor či dokáží chladit při teplotě kolem 0 °C. Chladničky se také často kombinují s mrazničkami v jeden spotřebič.

Mrazničky

Mraznička je velmi důležitá pro uchovávání potravin, které nejsou určeny k rychlé spotřebě a je třeba je udržet stále čerstvé. Když je poté potřebujete, jednoduše je rozmrazíte a jsou připraveny ke spotřebě. Stejně jako u chladničky, tak i u mrazničky je důležitý celkový vnitřní objem a rozložení polic a šuplíků uvnitř. Při skladování potravin v mrazničce je dobré dodržovat tu zásadu, že potraviny s nejkratší dobou skladování ukládáme do horních pozic.

BauknechtMieleSiemens

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!