Elektrospotřebiče do kuchyně

Elektrospotřebiče pro každou kuchyni

Výběr elektrospotřebičů vždy podřizujeme velikosti a prostorovým možnostem naší kuchyně. Máte-li malou kuchyňku, pak se pochopitelně budete snažit ušetřit co nejvíc prostoru. V tomto případě je rozhodně dobré volit spotřebiče zabudované – vestavěné. Pro malé kuchyně byla vyvinuta řada kuchyňských sestav, které nezabírají příliš prostoru, takže šetří místo, které můžete využít na něco jiného. Základem jsou malé myčky na nádobí, malé ledničky. Velké kuchyně nabízí dostatek prostoru pro všechno. Můžete si pořídit jakoukoli ledničku, myčku a dokonce i pračku, která se stále častěji v kuchyních objevuje.

Nezbytnou součástí většiny domácností se staly i elektrické spotřebiče, které nám každý den usnadňují vaření – mixéry, pekárny na chleba nebo kávovary, které zaberou poměrně velké množství prostoru.

Pro všechny tyto „pomocníky“ pak musíte mít místo na uskladnění, aby nám na kuchyňské lince nepřekáželi. Poradíme Vám se správným výběrem zařízení a umístěním v kuchyni tak, abyste byli spokojeni a měli vše po ruce. Stačí nám říci, jakým způsobem vaříte a zbytek nechte na nás.

Dodávka elektrospotřebiče a kompletní servis je samozřejmostí

Kuchyně dodáváme s kompletním servisem včetně zapojení a zprovoznění vestavných elektrospotřebičů. Kuchyně DIZ můžete mít vybaveny elektrospotřebiči značek: Whirlpool, Miele, Bosch, Siemens, Gagenau, AEG, Electrolux, Zanussi, Küppersbusch, Ariston, Fagor, Liebherr, Gorenje, Faber, Brandt, De Dietrich, Best

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!