Kování a zásuvky

Funkčnost kuchyně Vám přesně na míru

Kvalitní kování zcela jistě ovlivní funkčnost a životnost Vaší kuchyně a jejích součástí – zásuvek a dvířek. Proto doporučujeme do kuchyně nainstalovat pouze takové kování, které nám poskytne a garantuje dlouhou životnost. Kuchyně DIZ používá při výrobě kuchyní na míru a nábytku na míru vysoce kvalitní kování a zásuvky od firmy Blum. Na toto kování můžeme poskytnout DOŽIVOTNÍ záruku.

Kování, které vydrží…

Kování Blum zvyšuje komfort pohybu ve všech prostorách bytu, zejména v kuchyni. Více než 4.500 zaměstnanců Blum po celém světě pracuje na uskutečnění snahy dosáhnout perfektního pohybu u systémů kování firmy Blum. Středem pozornosti je uživatel kuchyně se svými potřebami. Systémy kování Blum přesvědčí díky promyšlené funkci, uznávanému designu a dlouhé životnosti. Kování Blum má vyvolat nadšení, obdiv a činit z práce v kuchyni emocionální zážitek.

V zorném poli všechno, co potřebujete

ORGA-LINE pro TANDEMBOX plus je vysoce hodnotný systém vnitřního členění, který vnáší do každé zásuvky a do každého výsuvu úžasný a nadšení vyvolávající pořádek.

Uložení veškerých předmětů je tu bezpečné a pohodlné, ať už jde o jídelní příbory, láhve nebo hrnce atd. Dodejte tvar úložnému prostoru a přizpůsobte jej pomocí vnitřního dělení ORGA-LINE tak, aby vše vyhovovalo a odpovídalo Vašim potřebám a bylo přehledné.

Můžeme Vám doporučit

Zásuvka BLUM – nový systém TANDEMBOX plus BLUMOTION upoutá hlavně díky klidnému chodu, nejvyššímu komfortu dovírání a vynikajícímu designu. Systém BLUMOTION redukuje intenzitu sil vznikajících při zavírání zásuvky na jemné a tiché dovírání. I když je zásuvka nebo výsuv plně naložený – stačí lehký dotek, aby se sám rozběhl a zavřel se měkce a tiše.

Pant BLUM – nový CLIP top s BLUMOTION. Pant s integrovaným plynovým dovíráním dveří.

Výklop BLUM AVENTOS – nový výklopný mechanizmus s plynovým dovíráním dveří.

Více informací na blum.com

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!