Materiál POLYSTONE

POLYSTONE je moderní a univerzální materiál na výrobu pracovních desek postavený na bázi velmi kvalitní speciální pryskyřice a minerálního plniva. Tyto dvě hlavní složky jsou absolutně kompatibilní a vytvářejí dokonale homogenní strukturu v celém průřezu pracovní desky.

Vlastnosti minerálního kamene POLYSTONE

POLYSTONE se odlévá do přesných forem a opracovává na špičkových CNC strojích, což zabezpečuje vysokou variabilitu tvaru a hlavně vysokou přesnost pracovní desky.

POLYSTONE má mimořádnou barevnou stálost, ale také odolnost pracovní desky proti vysokým teplotám i mrazu, odolný je také vůči běžným kyselinám, rozpouštědlům a barvivům.

POLYSTONE na rozdíl od přírodních kamenů, nebo jejich napodobeninám, neobsahuje skryté mikrotrhliny, které mohou časem vést ke vzniku viditelné a neodstranitelné trhliny.

POLYSTONE  a opracovaná deska z něho vyrobená je zásluhou vlastností použitých materiálů – 100% antibakteriální, neporézní a kompaktní, nenasakuje a nepronikají do něho nečistoty, mikroorganismy a plísně, takže splňuje důležité hygienické a antibakteriální požadavky.

POLYSTONE při extrémním zahřátí začne z molekulární struktury uvolňovat vodu, čímž zamezí vzniku požáru a tak můžeme tyto desky označovat jako samozhášecí.

POLYSTONE umožňuje jednotlivé díly pracovních desek lepit bez viditelných spojů, takže výsledný celek zaručuje kromě dokonalého monolitického vzhledu také jednoduchou a rychlou údržbu. Skvrny po hořící cigaretě se z pracovní desky dají lehko odstranit běžným abrazivním čistícím prostředkem, případné škrábance či jiné mechanické poškození povrchu lze jednoduše přebrousit.

POLYSTONE je kompletní systém obsahující také dokonale zapuštěné dřezy a umyvadla do plochy pracovní desky. Všechny dřezy a umyvadla se vyrábějí ve stejných vzorech jako pracovní a mají antišokovou povrchovou úpravu (rezistentní ochranná vrstva vůči střídání vroucí a studené vody).

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!