Vestavěné skříně

Vestavěné skříně ve Vašem stylu

Oblíbenost vestavěných skříní stále stoupá a to nejen díky své funkčnosti, ale i protože se čím dál častěji stávají dominantní částí obytného prostoru podobně jako kuchyně. Díky novým materiálům opravdu můžete získat netradiční nábytek, který bude plnit nejen funkční, ale i dekorační funkci.

Rozlišujeme dva základní typy vestavěných skříní – s klasickými dvířky otevírajícími se do prostoru a s posuvnými kolejnicemi. Druhá varianta vestavěných skříní je v dnešní době nejvyužívanější.

Úspora místa = vestavěné skříně

Pokud máte v domě či bytě málo místa, vyrobíme a namontujeme Vám vestavěné skříně na míru přesně tak, jak to bude ideální pro Váš domov. Naměříme si přesně Váš interiér a pomocí 3D modelace Vám navrhneme ideální řešení pro skladbu a rozložení skříně. Podle použití Vám vybereme z vhodných materiálů, vybereme funkční prvky a designové řešení skříně. Vše tak, aby korespondovalo se stávajícím nábytkem v interiéru.

Vestavěné skříně na míru Vašim představám i možnostem

Vyhovíme nejen Vašim představám, ale navrhneme také řešení, které bude finančně příznivé. Společně vymyslíme nejvhodnější uspořádání Vaší vestavěné skříně tak, aby byl využit každý centimetr. Vestavěné skříně od nás jsou ideální volbou při řešení problému s nedostatkem prostoru. Dokážeme vestavěnou skříň přizpůsobit každé místnosti.

Výhody vestavěných skříní

  • přizpůsobí se každému interiéru, dokáží využít každý kousek místa
  • umožňují zvolit vnitřní prostory podle vlastních představ o uložení jednotlivých objemnějších věcí v domácnosti, kde každá věc najde své místo
  • prostor k uložení věcí jako jsou vysavače, sušák na prádlo, lyže a dalších pro které většinou nemáme jiné místo
  • umožňují manipulaci s uloženými věcmi pomocí výsuvných, sklopných a výklopných systémů nebo drátěného programu
  • dveře vestavěných skříní mohou být z materiálů jako lamino, zrcadlo, barevné sklo (lacobel), mléčné sklo…
  • nevýhodou je to, že jsou pevně spojeny se stropem a podlahou a přemístění je možno, ovšem s rizikem poškození

Prohlédněte si fotogalerii vestavěných skříní na míru a získejte tak nápady na přestavbu Vašeho domova!

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!