Šatny a šatní skříně

Splněný sen o vlastní šatně…

Mít doma svojí vlastní šatnu je snem snad každé ženy. Šatny se během pár let staly oblíbeným a již ne tak zcela nedostupným řešením uskladnění našeho oblečení a věcí. Šatna se od vestavěné šatní skříně liší především svojí hloubkou, což je potřeba pro pohodlné oblékání. Jsou nenápadné – vypadají jako klasické vestavěné skříně, zabírají celou plochu stěny a úžas přijde teprve při jejím následném otevření.

Studio DIZ fandí moderním trendům a tudíž čelní plocha šatny nemusí být nutně celá dřevěná, naopak! Můžete si vybrat z velkého množství designů a materiálů.

Rozdíl mezi šatnou a vestavěnou skříní

Rozdíl je především v hloubce. Důležitým prvkem je také celkové vnitřní uspořádání. Šatnou jsou ve starších bytech nahrazovány například komory na uskladnění potravin. Pokud máte pár metrů prostoru, který potřebujete využít jinak a toužíte po dokonalém systému uskladnění Vašeho oblečení, bot a prádla, je šatna tím ideálním řešením pro Vás.

Co nesmí správná šatna postrádat?

Vaše šatna – Vaše uspořádání vnitřního prostoru. Šatna musí především odpovídat Vašim představám a potřebám. Pamatujte na to, že co se nám líbí dnes se nám nemusí líbit za pár let. Právě proto by měly být šatny variabilní a díky moderním technickým prvkům to jde velice snadno. Využít můžete například otočných košů a posuvných věšáků. Dámy jistě ocení úložné systémy na jemné spodní prádlo, věšáčky na šátky, stojánky na střevíčky… Pánům každodenní oblékání usnadní praktické věšáčky na kravaty a pásky. Samostatná uzavřená šatna by měla disponovat dobrým osvětlením a kvalitním odvětráváním.

Nápadům na využití šatny se meze nekladou, záleží pouze na Vás, jak si představujete a jaké systémy uspořádání upřednostňujete. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme s výběrem toho nejlepšího řešení. Kontaktujte nás.

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!