Účel vestavěné skříně

Vestavěné skříně jako krásná dekorace Vašeho interiéru

Vestavěné skříně určené do chodeb dokonale poslouží jako úložiště sezónního vybavení a málo používaných předmětů. Vestavěné skříně na míruNaproti tomu skvělá řešení šatních vestavěných skříní se spoustou doplňků na míru vyrobené poličky, věšáky na kalhoty, na kravaty nebo na košile, drátěné výsuvné košíky nebo výklopné police – to všechno může vaše skříň obsahovat. Věci budou uložené přehledně, systematicky a Vám tak odpadne hledání v zadních částech poliček nebo přemýšlení, jak využít prostor pod dlouhými kabáty.

Vestavěná skříň není jen praktickým kusem nábytku, může být totiž i krásným dekoračním prvkem. V předsíni nebo v ložnici může být uzavíratelná část tvořena velkými zrcadly, které místnost opticky zvětší. Posuvné dveře šetří místo, a proto můžete skříň umístit i do prostoru, kde by bylo pro klasické dveře málo místa.

Doplňky a vnitřní uspořádání

Doplňky a příslušenství pro vestavěné skříně umožňují velmi efektivně využít vnitřní prostor pro ukládání. Nabízíme různé ukládací prvky a zařízení, které zlepšují uspořádání věcí a přispívají také k jejich rychlejší dostupnosti.

Je potěšením nahlédnout do vnitřního uspořádání vestavěné skříně s individuálně navrženým úložným systémem a s vhodnými doplňky pro každého z Vás. Výška zásuvek a polic je přizpůsobena konkrétním potřebám. Pevné tyče na ramínka doplňují výsuvné a sklopné tyče. Výsuvné jsou také police, kalhotovníky, kravatníky nebo žehlící prkno. Mezi zvláštní doplněk patří držák na vysavač.

Do výroby kuchyní dáváme všechno.
Kuchyně i kuchyňské vybavení Vám zajistíme na míru a v nejlepší kvalitě!